fbpx

DOKŁADNA MAPA ZASIĘGU dostaw na terenie CAŁEJ POLSKI

Możesz odszukać swoje miasto, i sprawdzić precyzyjnie czy znajdujesz się w rejonie naszych dostaw.

DOSTAWA – info

Mamy OGÓLNOPOLSKI zasięg i profesjonalną logistykę. Flota aut chłodni każdego dnia dostarcza świeżą dietę prosto pod twoje drzwi.

Dostawa jest BEZPŁATNA na terenie większości miast a obrzeża i miejscowości okoliczne to zaledwie 1-2zł dopłaty.


Mamy PROFESJONALNĄ LOGISTYKĘ, auta chłodnie, ogromny zasięg dostaw i jedne z najniższych cen za dostawę w POLSCE!

Diety są dowożone od poniedziałku do soboty (sobota + niedziela). O ile to możliwe, możemy zrealizować dostawę także poza przyjęty obszar przy indywidualnych ustaleniach co do kosztów  skontaktuj się z nami aby ustalić możliwość przyjęcia zamówienia, cenę oraz godziny dostaw.

Zestawy możemy dostarczyć do wielu lokalizacji, np. do domu, biura, szkoły. Paczki pozostawiamy zgodnie z ustaleniami, np. pod drzwiami, na recepcji czy u ochrony.

Dietę można zawieszać – zmiany adresu i zawieszenia należy zgłaszać mailowo, co najmniej dwa dni robocze wcześniej.

  • Działamy na terenie 1000 różnych miast i miejscowości!!!
    Diety są przygotowywane na bieżąco i natychmiast przepakowywane do profesjonalnych samochodów chłodni. Diety są dowożone od poniedziałku do soboty (sobota + niedziela).

  • UWAGA! Widzisz swoją miejscowość w różowej strefie dostaw, ale nie możesz znaleźć jej w formularzu zamówień? Skontaktuj się z nami mailowo, postaramy się pomóc 🙂
  • O ile to możliwe, możemy zrealizować dostawę także poza przyjęty obszar przy indywidualnych ustaleniach co do kosztów  skontaktuj się z nami aby ustalić możliwość przyjęcia zamówienia, cenę oraz godziny dostaw.

  • Zestawy możemy dostarczyć do wielu lokalizacji, np. do domu, biura, szkoły. Paczki pozostawiamy zgodnie z ustaleniami, np. pod drzwiami, na recepcji czy u ochrony.

  • Dietę można zawieszać – zmiany adresu i zawieszenia należy zgłaszać mailowo, co najmniej dwa dni robocze wcześniej.

  • Posiłki są dostarczane do Państwa codziennie w godz. 2-9 rano. Wyjątkiem są dostawy weekendowe, które są realizowane w sobotę rano – wtedy otrzymują Państwo dwa różne zestawy posiłków, jeden na sobotę, drugi na niedzielę.

  • Zestawy składają się zawsze z 5 posiłków dziennie (wyjątkiem są diety sport, w których jest 6 lub 7 posiłków dziennie). Posiłki są zapakowane do atestowanych pojemników jednorazowych, które są dostosowane do podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

MENU

ZAMÓW

MENU

ZAMÓW

Recepta na sukces

Często największą przeszkodą do osiągnięcia celu jesteśmy… My sami! Wydaje nam się, że próbowaliśmy już wszystkiego, brakuje nam motywacji i sił. Koniec z tym! Czas, abyś uwierzył, że możesz wszystko. Podejmij wyzwanie! Jesteśmy tu po to, aby Cię wspierać w walce o zdrowie, dobre samopoczucie i wymarzoną sylwetkę!

 

gtag('config', 'AW-452247933');