fbpx

Dopasuj dietę

Wybierz jedną z wielu opcji diet opracowanych przez naszego dietetyka. Każdy z programów składa się z co najmniej pięciu posiłków dziennie.

Jeśli nie masz żadnych przeciwskazań zdrowotnych czy specjalnych życzeń dotyczących diety wybierz najbardziej uniwersalny wariant – dietę standard, która jest urozmaiconą i zbilansowaną dietą opierającą się na starannie wyselekcjonowanych składnikach. Jesteś aktywny fizycznie, spędzasz sporo czasu na siłowni? Wybierz dietę sport, która zawiera więcej posiłków (6 dla diety 2500 kcal i 7 dla diety 3000 kcal). W swojej ofercie mamy także dietę z wykluczeniem glutenu lub laktozy oraz opcję dla tych, którzy chcą zadbać o właściwy poziom cukru we krwi – dietę z obniżonym ładunkiem glikemicznym. Przygotowaliśmy także program z wykluczeniem glutenu, laktozy i soi, a jednocześnie z obniżonym ładunkiem glikemicznym – zainteresowany? Sprawdź dietę Hashimoto. Pamiętaliśmy także o tych, którzy ograniczają spożycie produktów pochodzenia zwierzęcego – możesz wybrać dietę wegetariańską z rybami lub bez ryb oraz opcję, która eliminuje wszelkie produkty odzwierzęce – dietę wegańską.

Nie wiesz jaką kaloryczność wybrać? Napisz do nas wiadomość na adres: zamowienia@twojekalorie.pl lub zadzwoń pod nr 533 805 533.

Ważne! Pamiętaj że efekty nie przyjdą z dnia na dzień, a waga nie będzie spadać drastycznie w ciągu pierwszego tygodnia stosowania diety i treningu. Można przyjąć,  że bez uszczerbku dla zdrowia najlepiej jest tracić od 0,5 do 1 kg tygodniowo. Pomiary ciała zaplanuj nie częściej niż raz tygodniowo 😊.

MENU

ZAMÓW

MENU

ZAMÓW

gtag('config', 'AW-452247933');