fbpx

Zalecenia na diecie

Chcesz poprawić swoją kondycję i popracować nad sylwetką, ale wciąż brakuje Ci czasu i motywacji, aby trzymać się diety? Nie chcesz wciąż liczyć kalorii i zastanawiać się, co dziś zjeść, aby efektywnie schudnąć?

Zostaw to nam, jesteśmy tu dla Ciebie! Powiedz nam o swoim celu, a my przygotujemy dla Ciebie pyszną i zbilansowaną dietę dostarczaną codziennie prosto pod drzwi! Catering dietetyczny to dobre rozwiązanie dla zapracowanych osób, które codziennie potrzebują dobrej dawki energii i zdrowia.

  •  Jedz regularnie – pierwszy posiłek zjedz w ciągu godziny po przebudzeniu, a ostatni najpóźniej na dwie godziny przed snem. Resztę posiłków rozplanuj równomiernie w ciągu dnia (np. co 3 godziny).
  • Nie podjadaj między posiłkami. Nasze zestawy zawierają starannie wyliczoną ilość kalorii oraz mikro- i makroskładników. Podjadanie nawet małych przekąsek między naszymi posiłkami może znacznie zmniejszyć osiągane efekty ☹.
  • Codziennie pij co najmniej 2 litry wody mineralnej, jest ona niezbędna do usprawnienia trawienia i zmniejszenia uczucia „fałszywego głodu”. Poza wodą możesz pić niesłodzone napoje, takie jak ziołowe czy owocowe herbatki.
  • Nie zapomnij o aktywności fizycznej! Znajdź odpowiednie ćwiczenia dla Twojego stanu zdrowia i indywidualnych preferencji – uwierz nam, że odpowiednio dobrany sport to ogromna przyjemność i spora dawka endorfin, czyli hormonów szczęścia 😊.

MENU

ZAMÓW

MENU

ZAMÓW

gtag('config', 'AW-452247933');