fbpx

Dieta standard

Dieta odchudzająco-oczyszczająca. Pozwala szybko zrzucić zbędne kilogramy. Eksperci uważają ją za bezpieczną i zdrową dietę, z której mogą korzystać właściwie wszyscy. Różnorodne składniki pojawiające się w menu tej diety pozwalają w pełni pokryć zapotrzebowanie na wszelkie składniki odżywcze, pomimo niskiej kaloryczności.

Dieta sport

Wysokokaloryczna dieta przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie, intensywnie trenujących, których celem jest budowa masy mięśniowej. Program składa się z 6 posiłków
(dla 2500 kcal) lub z 7 posiłków (dla 3000 kcal) i zakłada zwiększoną zawartość węglowodanów i białka.

Dieta wegetariańska

Indywidualnie skomponowana dieta specjalnie dla tych, którzy chcą wykluczyć konkretne produkty pochodzenia zwierzęcego. Program wyklucza mięso i opiera się na świeżych warzywach i owocach, zbożach, strączkach i nabiale. Można wybrać opcję z rybami (pescowegetarianizm) lub bez ryb (laktoowowegetarianizm).

Dieta bez glutenu

Dieta eliminująca gluten, czyli białko roślinne, które występuje m.in. w pszenicy, jęczmieniu, życie i owsie. Eliminacja glutenu nie jest zalecana dla osób zdrowych, które nie mają na niego uczulenia, ponieważ zwiększa to ryzyko dostarczenia organizmowi zbyt małej ilości węglowodanów, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Dieta bez laktozy

Dieta dla osób z nietolerancją laktozy i produktów mlecznych. Tradycyjne mleko zastępujemy równie pysznymi substytutami np. mlekiem migdałowym czy kokosowym. Delektuj się pysznymi daniami bez obaw o wystąpienie niekorzystnych objawów nietolerancji laktozy.

Dieta wegańska

Dieta wykluczająca wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego – mięso, ryby, nabiał, jaja i miód. Program bazuje na świeżych warzywach i owocach, zbożach, orzechach, strączkach, napojach roślinnych świetnie zastępujących mleko, a nawet na roślinnych serach. W naszej diecie używamy wyłącznie sztucznego miodu oraz mozzarelli na podpuszczce mikrobiologicznej, a nie zwierzęcej.

Dieta Hashimoto

Dieta przeznaczona dla osób z chorobami tarczycy, w szczególności Hashimoto. Program zakłada eliminację glutenu, laktozy, soi oraz obniżony ładunek glikemiczny potraw. Menu skomponowaliśmy tak, aby nasi podopieczni nie czuli, że „są na diecie” i mogli cieszyć się smakiem i dobrym samopoczuciem.

Niski Ładunek Glikemiczny

Dieta dla osób, które chcą zadbać o prawidłowy poziom cukru we krwi. Nie jest to dieta idealna dla diabetyków, może być natomiast traktowana jako wsparcie dla osób, które powinny spożywać posiłki o obniżonym ładunku glikemicznym. Program jest podobny do diety standard, jednak zawiera kilka istotnych różnic i wykluczeń, które wpływają na właściwości diety.

Indywidualna

Opcja dla osób, które otrzymały od lekarza czy dietetyka indywidualne zalecenia. Dieta indywidualna powstaje na bazie dowolnej diety występującej w naszej ofercie przy wyeliminowaniu określonych składników. Cena diety podlega indywidualnej wycenie.

 

dieta standard

MENU

ZAMÓW

MENU

ZAMÓW

gtag('config', 'AW-452247933');